zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Akrobatyka - Jesienne starty akrobatów

2017-11-04 00:00:00

W dn. 18.10-22.10.2017 w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej. Brał w nich udział zespół naszego klubu. Trójka juniorska w składzie Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska. Dziewczęta nie zakwalifikowały się do finału. Mimo to, gratulujemy kwalifikacji do zawodów. Jesteśmy dumni z zawodniczek. Liczymy, że jeszcze pokażą swoją klasę na arenie międzynarodowej.

Na ogólnopolskich zawodach "Młode Talenty" w Akrobatyce sportowej, które odbyły się w Zielonej Górze w dn. 24 - 26.11.2017 startowała w kl. II nasza trójka: Rogala Zofia, Rybicka Jagoda, Wołoszyn Maria. Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły wysokie 2. miejsce.

W IX Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia, które zostało rozegrane w dniach 01-03 grudnia w Łańcucie, nasi akrobaci wywalczyli dużo medali. Złote medale zdobyli: dwójka kobiet w klasie 13-19 lat Katarzyna Pszczółkowska Natalia Janiuk i dwójka mężczyzn w kl.  10-16 Woźniczak Tomasz, Banaś Maciej. Srebrne medale zdobyli: trójka w kat. 11-18 Kawalec  Karolina, Tomaszuk Emilia, Mickiewicz Maja oraz dwójka mieszana w kl. 11-18: Ewelina Żuk i Mikołaj Wołoszyn. 3 miejsce zajęła dwójka mieszana: Martyna Żaboklicka i Kajetan Olędzki. W kl. Youth nasza dwójka chłopców zawadzki Filip i Piotr Sasimowski zajęła 2 miejsce. Na 13 miejscu uplasowała się trójka Podleś Gabriela, Świderek Małgorzata, Rybicka Julia. Drużynowo UTS „AKRO-BAD” zajął wysokie 3. miejsce.