UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2017

Mistrzynie Polski z Ursusa: 

trójka kobiet

Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - Młode Talenty

2015-11-16

W dn. 13-15.11.2015 w Zielonej Górze nasi młodzi akrobaci startowali w Ogólnopolskich Zawodach Młode Talenty. Zaprezentowali dobry poziom sportowy. Chłopcy w dwójkach i czwórkach w kl. II zdobyli brązowy medal - Tomasz Woźniczak, Banaś Maciej 3. m oraz Tomasz Woźniczak, Antoni Szczypiński, Jan Pindor, Maciej Banaś 3. m. W zawodach starowały także nasze dwójki mieszane zajmując w kl. II – 4 m. Mikołaj Wołoszyn, Ewelina Żuk, 6 m Kajetan Olędzki, Martyna Żaboklicka oraz startujący w programie kl. III – 12 m Filip Zawadzki, Zuzanna Przerwa.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej

2015-11-14

W dn. 6-8.11.2015 w Łańcucie odbyły się zawody Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia. 2-ka męska Patryk Dereniewski-Piotr Błesznowski w klasie mistrzowskiej zdobyli 2. miejsce, 2-ka Gabriela Podleś-Nadia Jasińska w kategorii 12-18 lat zajęły 2. miejsce, 3-ka Julia Galusiakowska-Nicola Hyżyk-Monika Siwołowska w kategorii 11-16 lat zajęły 2. Miejsce; w tej samej kategorii 3-ka Wiktoria Kugler-Ala Wojtkowska -Marysia Wołoszyn zajęły 6. Miejsce. W najbardziej obsadzonej konkurencji czyli 2-kobiet 11-16 lat w której startowało aż 17 dwójek, nasza dwójka Zuzia Gumowska i Kasia Pszczółkowska zajęły 6. Miejsce. Na trampolinie Gabrysia Stasik zajęła 8. miejsce Ewa Sasimowska 13. Miejsce, a Dominik Mierzejewski 8. Miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - XIII Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus

2015-11-06

W dniu 6 listopada b.r. rozegrany został XIII Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus. W zawodach więzło udział łącznie 23 uczniów z 6 różnych szkół podstawowych i gimnazjum. Rywalizacja odbywała się z podziałem na chłopców i dziewczęta oraz podziałem wiekowym w szkole podstawowej na klasy I-III oraz IV-VI. Wśród szkół podstawowych w najmłodszych kategoriach zwyciężyli Sonia Żwan oraz Michał Gruczyński . W kategorii klas IV-VI najlepsi okazali się Małgorzata Murawska oraz Antoni Kamiński. W gimnazjum zwyciężył Adam Kociński oraz Zofia Sasimowska. Drużynowo w klasyfikacji zwyciężyła SP Nr 4 z Ursusa, za nią SP nr 14 oraz SP z Michałowic.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Bardzo dobre starty najmłodszych.

2015-11-03

W październiku rozgrywane były się zawody dla naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek. Były to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Mistrzostwa Warszawy Młodzików - WOM II. Startowała w nich bardzo liczna grupa zawodników reprezentująca UTS „AKRO-BAD” we wszystkich konkurencjach zespołowych: dwójkach dziewcząt, dwójkach chłopców, dwójkach mieszanych, trójkach dziewcząt, czwórkach chłopców oraz skokach na trampolinie. Współzawodnictwo odbywało się w klasach sportowych: młodzik i trzecia. We wszystkich konkurencjach nasze zespoły wywalczyły miejsca na podium, a UTS „AKRO-BAD” zdobył I miejsce w klasyfikacji drużynowej klubów.

Badminton - Mazovia Junior Cup

2015-10-30

W weekend 24.25.10.2015 w Zielonce k/Warszawy odbył się jeden z największych turniejów badmintona w Polsce - Mazovia Junior Cup. Nasz klub UTS Akro-Bad reprezentowało 6 zawodników w trzech kategoriach wiekowych. Zdobyliśmy 3. miejsce w grze podwójnej chłopców młodzików - Kacper Kopacz i Kacper Linke oraz 3. miejsce w grze mieszanej młodzików - Kacper Kopacz i Nina Żwan.  

Zobacz zdjęcia ->