UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - Sprawy organizacyjne - akrobatyka

2016-12-13

W dn. 15.12.2016 czwartek jesteśmy zmuszeni odwołać treningi akrobatyki w hali przy ul. Konińskiej (szkolny koncert świąteczny w hali). Ze wględów organizacyjnych treningi w 2016 roku kończymy w dn.19.12.2016 poniedziałek. W okresie 20-30.12. będziemy sie przenosić na dotychczasowe, wyremontowane już obiekty na stadionie OSiR przy ul. Sosnkowskiego 3. W 2017 roku zaczynamy 2.01 w poniedziałek. 

Akrobatyka - Mikołajki w akrobatyce - zakończenie sezonu

2016-12-06

3 grudnia 2016 r. w hali sportowej przy SP4 przy ul. Konińskiej w Ursusie odbyły się już XVI Zawody Mikołajkowe. W zawodach wystąpiło około 250 zawodników sekcji akrobatyki demonstrując swoje sportowe umiejętności. Zawody miały charakter pokazowy. Nasze zespoły dwójkowe, trójkowe i czwórkowe swoimi wspaniałymi występami podkreśliły wysoki poziom sportowy. W bieżącym roku jako reprezentanci  klubu UTS „Akro-Bad” zdobywali czołowe miejsca w zawodach juniorskich i seniorskich rangi ogólnopolskiej. Nasz klub plasował się w pierwszej trójce w punktacji drużynowej w najważniejszych imprezach mistrzowskich w kraju. Zasłużonym zawodnikom zostały wręczone pamiątkowe statuetki. Występy najmłodszych cieszyły się dużym zainteresowaniem i przysporzyły widowni wiele radości.  Wśród publiczności gościliśmy zastępców burmistrza dzielnicy Ursus -Wiesława Krzemienia i Kazimierza Sternika, Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w dzielnicy Ursus - Sławomira Lulińskiego. Na imprezę zawitał Święty Mikołaj, który przygotował okolicznościowe paczki dla wszystkich uczestników. Impreza odbyła się przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursus, a także z dużym zaangażowaniem rodziców naszych zawodników sekcji. 

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - Turniej Badmintona

2016-11-19

18 listopada b.r. w Zespole Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi na Gołąbkach odbył się coroczny Turniej badmintona o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców oraz dziewczynki. W najmłodszej kategorii brali udział uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Kolejną grupą byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz najstarsza grupa wiekowa to gimnazjaliści. W turnieju udział wzięło łącznie 30 osób ze szkół podstawowych SP 2, SP 94, SP 14, SP 4 oraz z gimnazjów 130, 131, 133 i 38. Turniej odbywał się systemem grupowo-pucharowym. W imprezie uczestniczyli reprezentanci sekcji badmintona klubu UTS Akro-Bad, tym razem w formie pomocników - osób czuwających nad porządkiem i bezpieczeństwem zawodów. Zawodnicy i zawodniczki za zajęte miejsca zostali nagrodzeni medalami. Dla wszystkich uczestników był słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za przybycie i udział w zawodach. Zapraszamy za rok. 

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - Jesień w badmintonie

2016-11-15

Sportowa jesień była bardzo wyczerpująca oraz przyniosła zawodnikom naszej sekcji badmintona UTS 'AKRO-BAD" wiele radości i sukcesów.  Dobra passa rozpoczęła się w 8 października, kiedy to podczas rozgrywanego w Warszawie Wesołej Ogólnopolskiego Turnieju młodzików nasi zawodnicy zdobyli 5 medali (2 złote, 2 srebrne oraz 1 brązowy). Wyniki naszych reprezentantów można zobaczyć w linku poniżej:

Czytaj więcej ->

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Zawody Mikołajkowe 2016

2016-11-11

W dn. 03.12.2016 r. (sobota) o godz. 10.00 odbędą się zawody „Mikołajkowe” w hali sportowej przy ul. Konińskiej. W zawodach będą brali udział uczestnicy wszystkich grup ćwiczebnych w sekcji akrobatyki sportowej.