UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

8th Wars i Sawa Cup

 

Międzynarodowy Puchar Wars&Sawa

Zobacz

Aktualności

Badminton - Turniej Badmintona

2016-11-19

18 listopada b.r. w Zespole Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi na Gołąbkach odbył się coroczny Turniej badmintona o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców oraz dziewczynki. W najmłodszej kategorii brali udział uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Kolejną grupą byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz najstarsza grupa wiekowa to gimnazjaliści. W turnieju udział wzięło łącznie 30 osób ze szkół podstawowych SP 2, SP 94, SP 14, SP 4 oraz z gimnazjów 130, 131, 133 i 38. Turniej odbywał się systemem grupowo-pucharowym. W imprezie uczestniczyli reprezentanci sekcji badmintona klubu UTS Akro-Bad, tym razem w formie pomocników - osób czuwających nad porządkiem i bezpieczeństwem zawodów. Zawodnicy i zawodniczki za zajęte miejsca zostali nagrodzeni medalami. Dla wszystkich uczestników był słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za przybycie i udział w zawodach. Zapraszamy za rok. 

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - Jesień w badmintonie

2016-11-15

Sportowa jesień była bardzo wyczerpująca oraz przyniosła zawodnikom naszej sekcji badmintona UTS 'AKRO-BAD" wiele radości i sukcesów.  Dobra passa rozpoczęła się w 8 października, kiedy to podczas rozgrywanego w Warszawie Wesołej Ogólnopolskiego Turnieju młodzików nasi zawodnicy zdobyli 5 medali (2 złote, 2 srebrne oraz 1 brązowy). Wyniki naszych reprezentantów można zobaczyć w linku poniżej:

Czytaj więcej ->

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Zawody Mikołajkowe 2016

2016-11-11

W dn. 03.12.2016 r. (sobota) o godz. 10.00 odbędą się zawody „Mikołajkowe” w hali sportowej przy ul. Konińskiej. W zawodach będą brali udział uczestnicy wszystkich grup ćwiczebnych w sekcji akrobatyki sportowej. 

Akrobatyka - Wars i Sawa 2016

2016-11-08

W dn. 29-30.10 w hali Arena Ursysnów w Warszawie odbywał się już 7. Miedzynarodowy Puchar "Wars i Sawa" w akrobatyce sportowej. W zawodach brały udział zespoły z klubów polskich, a także z Belgii, Białorusi, Bułgarii, Rosji, Ukrainy, Węgier. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych, we wszystkich pięciu konkurencjach: dwójkach kobiet i mężczyzn, dwójkach mieszanych, trójkach kobiet i czwórkach mężczyzn. Podczas turnieju można było zobaczyć akrobatykę na najwyższym, światowym poziomie. Z naszego klubu brały udział dwie trójki kobiet: w kat. 11-16 lat E. Tomaszuk, K. Kawalec, M. Mickiewicz i zajęły 8. miejsce oraz w kat. 12-18 lat J. Galusiakowska, N. Hyżyk, M. Siwołowska i zajęły 1. miejsce, wygrywając w swojej kategorii z wszystkimi rywalkami.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Zawody najmłodszych

2016-11-06

W październiku i listopadzie rozgrywane były zawody dla naszych najmłodszych zawodników i zawodniczek. Były to Mistrzostwa Warszawy Młodzików (15.10), Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (22.10) Mistrzostwa Warszawy Dzieci (5.11). Startowała w nich liczna reprezentacja naszego klubu. Braliśmy udział we wszystkich konkurencjach zespołowych: dwójkach dziewcząt, dwójkach chłopców, dwójkach mieszanych, trójkach dziewcząt, czwórkach chłopców oraz skokach na trampolinie. Współzawodnictwo odbywało się w klasach sportowych: młodzik i trzecia. We wszystkich konkurencjach nasze zespoły wywalczyły miejsca na podium.