UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

2017-06-20

W dniach 16-18 czerwca w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego. Nie zabrakło na nich ursusowskich zespołów. Ekipa zaliczyła udany start. Nasi zawodnicy przywieźli dużo medali. Drużynowo wracamy z 2 miejscem! W dwójkach chłopców Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś zajęli 1. miejsce i zdobyli złoty medal zawodów. Kolejna nasza 2-ka chłopców Piotr Sasimowski i Filip Zawadzki zajęła 3. Miejsce. Mateusz Makowski i Ziemowit Maciejewski zajęli 4. miejsce. W czwórkach chłopców Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś, Mateusz Kupczak, Jan Pindor zajęli 2. miejsce. Czwórka w składzie  Piotr Sasimowski, Mateusz Makowski, Filip Zawadzki, Filip Kotlenga uplasowała się na 3. miejscu. Nasz 2-ka mieszana Martyna Żaboklicka i Kajetan Olęcki zajęli 5 miejscedwójka mieszana Martyna Żaboklicka, Kajetan Olędzki zajęła 5.miejsce. Nasze trójki dziewcząt zajęły - 4. miejsce Gabrysia Podleś, Małgosia Świderek, Julia Rybicka oraz 17. miejsce Zosia Rogala, Maria Wołoszyn, Jagoda Rybicka. Gratulujemy trenerom i zawodnikom.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Mistrzostwa UTS "AKRO-BAD"

2017-06-10

W dn. 3 czerwca b.r. w siedzibie klubu odbyły się już VIII Mistrzostwa UTS "AKRO-BAD" w akrobatyce sportowej. W zawodach brały udział wszstkie dzieci uczęszczajace na treningi w sekcji akrobatyki począwszy od grup przedszkolnych do zawodników i zawodniczek startujących w kl. II sportowej. Najlepsi zostali odznaczeni medalami przygotowanymi specjalnie na te zawody, które wręczał prezes UTS "AKRO-BAD" Tadeusz Siemianowski. Wszyscy uczestnicy dostali okolicznościowe znaczki oraz słodki upominek. Dziękujemy kadrze trenerskiej za przygotowanie dzieci do zawodów oraz za ich organizację. Wyniki zawodów dostępne w siedzibie klubu. Przypomimamy, że szkolenie zawodników i zawodniczek naszego klubu współfinansowane jest przez m. st. Warszawa oraz Urząd Dzielnicy Ursus.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Seniorów 2017

2017-05-27

W dn. 26-28.05.2017 w Warszawie w hali Arena Ursynów rozgrywane są Mistrzostwa Polski Seniorów w sportach gimnastycznych – 2. Festiwal  Sportów Gimnastycznych. Występy akrobatów zaplanowano na 26 i 27 maja. Nasz klub reprezentowały:

Czytaj więcej ->

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie

2017-05-15

W dniach 11-14 maja br. w Suwałkach rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie. Ursusowskie Towarzystwo Sportowe Akro-Bad reprezentowała trójka zawodników: Nina Żwan, Kacper Kopacz oraz Kacper Linke.

Czytaj więcej ->

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Turnieje wiosenne akrobatów

2017-05-14

W dn. 28-30.04.2017 w Świdnicy odbył się XXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WIOSNY W AKROBATYCE SPORTOWEJ IM. HENRYKA CHMIELEWSKIEGO. Nasz klub reprezentowały zespoły w następujących kategoriach: 3-ka kobiet 13-19 lat: Julia Galusiakowska-Nicola Hyżyk- Monika Siwołowska; 3-ka kobiet 11-16 lat: Kawalec Karolina-Tomaszuk Emilia-Mickiewicz Maja; 2-ka kobiet 12-18 lat: Jasińska Nadia-Winter Wiktoria; 2-ka kobiet 12-18 lat Pszczółkowska Katarzyna-Janiuk Natalia. 13.05.2017 w Krakowie odbył się V Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie. Do ww. składu zespołów żeńskich dołączyła jeszcze nasza seniorska dwójka mężczyzn w składzie Kacper Kędzierski i Daniel Kłos. Wszystkie zespoły zaliczyły udany start w turniejach. Były one zarazem sprawdzianem przed najważniejszymi zawodami krajowymi – Mistrzostwami Polski Seniorów, które odbędą się w Warszawie w dn. 26-28.05.2017.