UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - XVII Zawody „MIKOŁAJKOWE w akrobatyce

2017-12-10

W dn. 09.12.2017 r. o godz. 10.00 odbyły się zawody „Mikołajkowe” w akrobatyce sportowej. Nasze zawody odbyły się już XVII raz. Impreza się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 382 przy ul. Konińskiej 2.

Czytaj więcej ->

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Jesienne starty akrobatów

2017-11-04

W dn. 18.10-22.10.2017 w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej. Brał w nich udział zespół naszego klubu. Trójka juniorska w składzie Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska. Dziewczęta nie zakwalifikowały się do finału. Mimo to, gratulujemy kwalifikacji do zawodów. Jesteśmy dumni z zawodniczek. Liczymy, że jeszcze pokażą swoją klasę na arenie międzynarodowej.

Czytaj więcej ->

Zobacz zdjęcia ->

Badminton - Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza

2017-11-03

27 października  b.r. odbył się XV turniej badmintona o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zawody rozegrano w Szkole Podstawowej nr 2 na Gołąbkach. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców oraz dziewczynki. W najmłodszej kategorii brali udział uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Kolejną grupą byli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz najstarsza grupa wiekowa to siódma klasa szkoły podstawowej oraz druga i trzecia gimnazjum. W turnieju udział wzięło łącznie 28 osób ze szkół podstawowych SP 350, SP 381, SP 14, SP 4, SP 132, SP 9 oraz z gimnazjum nr 130. Turniej odbywał się systemem grupowo-pucharowym. W imprezie uczestniczyli najmłodsi reprezentanci sekcji badmintona klubu UTS Akro-Bad. Zwycięzcy zostali udekorowani medalami okolicznościowymi. Wszyscy uczestnicy dostali słodki upominek. Starszym zawodnikom dziękujemy za pomoc w organizacji oraz czuwanie nad porządkiem i bezpieczeństwem zawodów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie i udział w zawodach. Zapraszamy za rok. 

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - Ursusowskie Towarzystwo Sportowe „AKRO-BAD” ciągle na topie

2017-09-20

W dniach 16-17 września w Białej Podlaskiej zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej. W zawodach wystartowało 20 zawodników ursusowskiego klubu. Zawodnicy  potwierdzili czołową pozycję w Polsce zajmując 1. miejsce drużynowo wśród 17 klubów całej Polski, a nasze najlepsze zespoły zajęły czołowe miejsca w swoich kategoriach zaliczając świetny start. W konkurencji 3-ki kobiet Julia Galusiakowska-Nicola Hyżyk-Monika Siwołowska wygrały potwierdzając swoją dominację w tej konkurencji. Dziewczęta dołożyły złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów do zdobytego w czerwcu złota w kategorii seniorów. Będą reprezentowały Polskę w Mistrzostwach Europy rozegranych w październiku. W konkurencji 2-ki kobiet Nadia Jasińska-Wiktoria Winter zajęły 2. miejsce, a 2-ka mężczyzn Piotr Błesznowski-Patryk Dereniewski 3. miejsce.  W kategorii  juniorów 11-16 lat, 3-ka kobiet Karolina Kawalec-Emilia Tomaszuk-Maja Mickiewicz i 2-ka mieszana Mikołaj Wołoszyn-Ewelina Żuk zajęli 2. miejsce. W mistrzostwach swój start mieli również 2-ka mężczyzn K.Kędzierski-D.Klos (4 miejsce), 2-ka dziewcząt K.Pszczółkowska-N.Janiuk (6. miejsce), 3-ka dziewcząt K.Błesznowska-J.Owczarz-Z.Gumowska (9. miejsce) i E.Sasimowska w skokach na trampolinie (9. miejsce).

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka i Badminton - 28.08.2017

2017-08-28

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci wiceprezesa naszego klubu - TOMASZA PAJEWSKIEGO. Tomasz był wieloletnim prezesem, od początku istnienia Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego "AKRO-BAD" czyli od 2000 roku. W 2017 roku objął funkcję wiceprezesa. Składamy kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i bliskim Tomasza. Z żalem Żegnamy. Zarząd, trenerzy i pozostali członkowie UTS "AKRO-BAD".