UTS Akro-Bad posiada status Organizacji Pożytku Publicznego
zachęcamy do wpłaty z tego tytułu 1% podatku dochodowego
Nr KRS 0000052580

Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

Mistrzynie Polski Seniorek 2018

Zobacz

Aktualności

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Seniorów 2018

2018-07-01

W dn. 28-30.06.2018 w Gdańsku odbył się Festiwal Sportów Gimnastycznych - Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Gimnastyce Sportowej kobiet i mężczyzn, Gimnastyce Artystycznej, Akrobatyce, Trampolinie i Skokach na Ścieżce. Po zaciętej walce akrobatki Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego „AKRO-BAD” – trójka kobiet w składzie Nicola Hyżyk, Katarzyna Pszczółkowska, Monika Siwołowska zajęły 1. miejsce w klasyfikacji i zdobyły złoty medal oraz tytuł mistrzyń Polski seniorek. Nasz klub reprezentowały jeszcze inne zespoły. W trójkach kobiet Karolina Kawalec, Emilia Tomaszuk i Monika Mickiewicz zajmując 8. miejsce. W dwójkach kobiet 9. miejsce zajął zespół z naszą zawodniczką Natalią Janiuk oraz Agatą Michalską (UKS Targówek Warszawa) oraz 11. miejsce Nadia Jasińska i Wiktoria Winter. W kat. 11-16 w dwójkach mężczyzn startowali Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś, a także juniorska dwójka mieszana Ewelina Żuk i Mikołaj Wołoszyn zajmując 5. miejsce. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów. Teraz udajemy się na wakacje. Pragniemy dodać, że starty w zawodach zawodniczek i zawodników Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego "AKRO-BAD" są wpółfinansowane ze środków dzielnicy Ursus.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - letnie obozy sportowe 2018

2018-06-27

Obowiązkowe wyposażenie (obóz w SERWACH):

  • Stroje sportowe na treningi akrobatyki, dres, podkoszulki, spodenki; bielizna; buty sportowe do biegania, klapki, kurtka przeciwdeszczowa, czapka, okulary przeciwsłoneczne
  • Przybory higieniczne i niezbędne kosmetyki (krem na słońce, preparat na komary)
  • Dwa ręczniki (do pokoju i na plażę)
  • Strój kąpielowy
  • Gadżety tj. drobne zabawki, pluszaki, gra planszowa, książka                                                               
  • Prosimy,  aby jedno dziecko zabrało ze sobą jedną średniej wielkości walizkę oraz nie więcej niż jedną zgrzewkę wody 6 x 0,5 l (podpisaną). Nie zabieramy: rowerów, hulajnóg, rolek, deskorolek  itp. oraz sprzętów elektronicznych (tabletów, komputerów, gier). Dopuszczalne są telefony, ale nie odpowiadamy za ich zniszczenie czy zgubienie.

Terminy letnich obozów sprtowych organizowanych przez Ursusowskie Towarzystwo Sportowe "AKRO-BAD" dla członków klubu sekcji akrobatyki sportowej czynnie biorących udział w treningach: obóz w Serwach 16-28.08.2018; obóz w Tisno dla kadry klubu (Chorwacja) 31.07-10.08.2018 (8 dni pobytu).     Szczegóły dotyczące obozów podano w zakładce - obozy sportowe. WAŻNE ZMIANY: wpłaty na obóz dokonujemy na konto klubu działalności odpłatnej (inny numer niż konto główne) oraz jest NOWA karta kwalifikacyjna uczestnika na obóz do Serw. Na razie dostepna w biurze lub na maila. 

 

Akrobatyka - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - sukcesy naszych akrobatów

2018-06-15

W rozegranych w dniach 9-10.06.2018 roku w Zielonej Górze Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (do lat 16) w akrobatyce sportowej zawodnicy naszego klubu zdobyli dwa medale indywidualnie. Klub w zawodach reprezentowało siedem zespołów, a start czterech zadecydował o zajęciu 3 miejsca drużynowo przez UTS Akro-Bad Warszawa. Było to piękne ukoronowanie pracy zawodników i trenerów w pierwszym półroczu, a jednocześnie podtrzymanie mistrzowskiego poziomu sportowego akrobatów z Ursusa. Dwa medale złote w konkurencji 2-ki męskie zdobyli Tomasz Woźniczak i Maciej Banaś w kategorii 11-16 lat, drugi Filip Zawadzki i Piotr Sasimowski w kl.II do lat 15. W najliczniej obsadzonej i najmocniejszej konkurencji 3-ek dziewcząt 4. miejsce zajął zespół Maria Wołoszyn, Rogala i Jagoda Rybicka w kl.II do lat 15, a 6. miejsce zespół Gabriela Podleś, Małgorzata Świderek i Julia Rybicka w kategorii11-16 lat.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Mistrzostwa UTS "AKRO-BAD"

2018-05-27

Dnia 26 maja w sali gimnastycznej UTS „AKRO-BAD” odbyły się już IX Mistrzostwa UTS „AKRO-BAD” Dzieci w akrobatyce sportowej. Brało w nich udział 160 członków klubu. Startujący zawodnicy i zawodniczki dali z siebie wszystko, zaprezentowali swoje umiejętności najlepiej jak potrafią. Dla niektórych były to pierwsze zawody. Pozostali pokazali swoją formę i postępy jakie poczynili przez rok. Wielkie podziękowania dla wszystkich trenerów za włożony trud w przygotowanie młodych akrobatów. Dziękujemy rodzicom oraz innym członkom rodzin za przybycie. Powinniście Państwo być dumni ze swoich pociech. Za miejsca medalowe zawodnicy i zawodnicy dostali medale przygotowane specjalnie na te zawody. Wszystkie startujące dzieci dostały słodkie upominki. Wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach są dostępne w siedzibie klubu. Pragniemy dodać, że nasze zawody są współfinansowane przez środki dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Zobacz zdjęcia ->

Akrobatyka - Mistrzostwa Świata

2018-04-25

W dniach 06-11.04.2018 w Anwerpii (Belgia) odbyły się  Światowe Igrzyska Grup Wiekowych  rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata. W reprezentacji Polski startował zespół naszego klubu - trójka kobiet w składzie Nicola Hyżyk, Monika Siwołowska, Katarzyna Pszczółkowska. Dziewczęta niestety nie dostały się do finału. Gratulujemy kwalifikacji i startu w najważniejszej, światowej imprezie. Życzymy sukcesów! Starty zawodników Ursusowskiego Towarzystwa Sportowego "AKRO-BAD" są wpółfinansowane ze środków dzielnicy Ursus.

Zobacz zdjęcia ->